Faydalı Pratik Bilgiler | Bilgisiz Kalma

Doğal Taşlar Ve Özellikleri

  • Mayıs 1, 2024
  • 3 min read

Amazonit Taşı- Amazonite ( Uyum Taşı)

Amazonit Taşı çiftler arasında ya da kişiler arasında uyumu dengeler, barış duygusu kazandırır. Doğru kişilerle diyalog kurmaya ve güzel rüyalar görmeye yardımcı olur. Hakikat ve doğruluğu simgeler.

Ametist Taşı – Amethyst ( Pozitif Enerji Taşı)
Ametist Taşı, sahip olduğu negatif enerji ile ortamda veya vücutta bulunan negatif enerjiyi en az seviyeye indirger.
Meditasyonda ve enerji çalışmalarında ilk tercih edilen doğal taştır. Mitolojik çağlardan bu yana alkol ve uyuşturucu etkisini yok ettiği düşünülür.

Angelite Taşı – Melek Taşı ( Arkadaşlık Taşı)
Angelite Taşı, duygusal enerjiyi dengeler ve uğur getirir. Arkadaşlık ve aşk duygularını tazeler. Vücut enerjisini dengelemede yardımcı olur.
Antolit Taşı – Ruby In Zoiste ( Sağlık Taşı)
Anyolit taşı, vücuttaki enerjiyi dengeler, kalp sağlığını korur. Duygusal enerjiyi dengeler ve sağlıklı yaşam için katkı sağlar.
Aragonit Taşı, Vücuttaki enerji ve duygu dengesinin korunmasında yardımcı olurken ihtiva ettiği Ca ( Kalsiyum) ile kemik dokusunun dayanıklılığını artırır.
Ametrin Taşı – Ametrine ( Kişisel Enerji Taşı)
Ametrin Taşı, Ametist ve Strin taşlarının enerjilerinin birleşmesi sonucu oluşan bir taştır. Kötü enerjiden korur. Kişisel enerjiyi yükseltir. Ortamdaki kötü enerjinin giderilmesinde yardımcı olur. Kötü düşüncelerden arındırır. Kalp ve beyin uyumunu sağlar.

Anyolit Taşı – Ruby In Zistte ( Sağlık Taşı)

Anyolit Taşı, Vücuttaki enerjiyi dengeler, kalp sağlığını korur. Duygusal enerjiyi dengeler ve sağlıklı yaşam için katkı sağlar.
Apatit Taşı – Apatite ( Dinçleşme Taşı)
Apatit Taşı, vermiş olduğu enerjideki titreşimlerden dolayı vücutta dinçliği ve dinginliği sağlar. Geçmişte yaşanmış kötü enerjiyi unutturur.
Aragonit Taşı – Aragonite ( Dayanıklılık Taşı)
Aragonit Taşı, Vücuttaki enerji ve duygu dengesinin korunmasında yardımcı olurken ihtiva ettiği Ca( Kalsiyum) ile kemik dokusunun dayanıklılığını artırır.
Aventurin – Aventurine (Şans Taşı)
Aventurin Taşı, kalp ve bedebdeki duyguları canlı tutar. Hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların giderilmesine ve yaşamdan tat almanıza yardımcı olur. Hastalık halinde kötü enerjinizi alıp yaşam enerjinizi güçlendirir. İyi şans ve bereket getirir.

Yorum Yapın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *